Braber groenvoorziening is een groenvoorzieningsbedrijf waar ca. 40 mensen werkzaam zijn. We verzorgen de aanleg en onderhoud van groenvoorziening in de regio’s Zuid-Holland, West-Brabant en Zeeland, met steunpunten in Spijkenisse en Roosendaal. Deze worden gecoördineerd vanuit de hoofdvestiging in Renesse.

Directie

Dhr. A.P. Braber
Dhr. C.M. de Glopper

Administratie

Hoofd: Dhr. F. Dudok f.dudok@brabergroen.nl
Personeelszaken: Mevr. L. Dudok-Braber l.dudok@brabergroen.nl
Receptie: Mevr. A. Vlotman a.vlotman@brabergroen.nl

Bedrijfsbureau

Calculatie: Dhr. J. van Seters j.seters@brabergroen.nl
Werkvoorbereiding: Mevr. A. Reedijk a.reedijk@brabergroen.nl

Planbureau

Ontwerper: Dhr. A. de Graaff a.degraaff@brabergroen.nl

Fijnhoveniers

Adviseur: Dhr. G. Knol g.knol@brabergroen.nl

Grootgroen

Uitvoering Zuid-Holland: Dhr. L. van de Kreeke info@brabergroen.nl
Uitvoering Zeeland en Noord-Brabant: Dhr. C. de Glopper c.deglopper@brabergroen.nl

Technische dienst

Werkplaats: Dhr. K. Verhoeven k.verhoeven@brabergroen.nl